وبلاگ

ویلا لاکچری انقلابی به پا می‌کند

ویلا لاکچری انقلابی به پا می‌کند

ویلا لاکچری عنوانی آشنا برای تمامی افرادی است که قصد خرید ویلایی مجهز با امکانات مطلوب را دارند. در واقع لوکس بودن، به معنای بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات رفاهی بیشتری نسبت به یک ویلای معمولی می‌باشد. ویلای لاکچری در سبک‌های مختلفی در شهرهای استان گیلاوند ساخته شده و طرفداران بسیاری پیدا کرده است. مخاطبان این نوع ویلاها سبک‌های خاصی را در مورد سازه مورد نظر می‌پسندند.

 

ویلا لاکچری انقلابی به پا می‌کند

همه قسمت‌های یک ویلای لوکس، اعم از محیط داخلی و نمای خارجی، دارای هارمونی مناسبی از نظر طراحی است. در این نوع طراحی به همه جزئیات موجود توجه می‌شود و فضای سبز و محوطه خارجی ویلا نیز به شکلی خاص طراحی و اجرا شده تا نظر بینندگان را به خود جلب نماید.

ویلای لوکس دارای قیمتی بیشتر از ویلای معمولی است، و از نظر تجهیزات و امکانات تفاوت زیادی با آنها خواهد داشت. علاوه بر انتخاب و کاربرد مصالح و تجهیزات لوکس، ایمنی ویلای لاکچری در بالاترین سطح ممکن حفظ می‌شود. تکنولوژی در جوانب مختلف، حرف اول را در طراحی یک ویلای لاکچری خواهد زد. این نوع ویلاها علاوه بر ظاهر زیبا از مقاومت بالایی به لحاظ ساختاری برخوردار هستند؛ زیرا همه فاکتور‌های به کار رفته در ساخت آنها از نوع باکیفیت و مرغوب انتخاب شده ‌است.

راستش را بخواهید این بار با مخاطبانی همراه شده‌ایم که علاقه به ویلای لوکس دماوند در وجودشان نهادینه شده است. باید اقرار کنیم ویلاهای لاکچری دماوند، مدت‌هاست گوش‌های شنوا و چشم‌های تیزبینی برای خود دست و پا کرده‌اند (این را می‌توان از مشاهده مردمی که نفس زنان در حال پیوستن به جرگه هواداران ویلا لاکچری هستند، متوجه شد).

به این بهانه ما نیز همراه شده‌ایم با مخاطبانی که علاقه به ویلاهای لوکس دماوند، جان و جهانشان را شکل داده. در مقاله پیش‌رو، از بارزترین ویژگی‌هایی خواهیم گفت که به لوکس خطاب شدن یک ویلا، منتهی می‌شوند. با ما همراه باشید.

آیا ویلای لوکس در اثاثیه لوکس خلاصه می‌شود؟

در عصری که ردپای انواع کاغذ دیواری و اثاثیه لوکس تقریباً در تمام خانه‌ها مشهود است، گاهاً این سؤال مطرح می‌شود که ویلای لوکس چه ویژگی‌هایی دارد؟

از زمانیکه تنها خانه‌ها و ویلاهای لوکس مجهز به آپشن‌های منحصر به فرد بودند مدتی است که می‌گذرد، شاید تا سال‌ها پیش، استفاده از یک ساعت فلامینگویی یا میز ساخته شده با چوب افرا، رنگ و جلای لوکس بودن به ویلا می‌بخشید.

اما چنین آپشن‌هایی درون مایه اکثر قریب به اتفاق خانه‌های معمولی را تشکیل داده‌اند، به همین واسطه باید آپشن‌های کلان‌تری را جستجو کنیم. (تنها زیبایی نیست که با استفاده از این آپشن‌ها، خلق می‌شود که آرامش و راحتی زاییده چنین ویژگی‌هایی است).

ویلاهایی که عجیب به دل می‌نشینند!

غبار خستگی‌ها و کسالت‌هایی که بر جان ساکنان شهرهای بزرگ نشسته است، خرید ویلای لاکچری در دماوند، را رؤیایی بزرگ و عظیم برایمان جلوه می‌دهد و این باور را در ذهنمان قوی می‌سازد که خرید ویلای دماوند، بذر امید را در جانمان می‌کارد و شوق به زندگی را در وجودمان تمدید می‌کند. شتاب‌دهی به این مقوله خود، مبحث مهم و غیرقابل اغماضی است که لازم است پیرامونش مانور دهیم.

کشاکش ویلاهای ارزان و ویلاهای لاکچری دماوند

در بحبوحه‌ای که بازار خرید ویلاهای ارزان بسیار داغ و پرمشتری است و ظن ما این است که فرصت نفس کشیدن برای ویلاهای لاکچری، تنگ است و دشوار، می‌بینیم ویلاهای لاکچری دماوند چه جسورانه روی پای خود ایستاده‌اند و دائماً در حال قد کشیدن‌اند (تا جائیکه که این ذهنیت را در خاطرمان شکل می‌دهد که رقیب چالاک‌تری در مقایسه با ویلاهای ارزان دماوند‌اند).

در ادامه مایلیم از ویژگی‌های ویلای لوکس، عریان و بدون پرده سخن بگوییم، آپشن‌هایی که در میان سیل ویلاهای لوکس دماوند، ردِشان مشهود است.

دانستن این ویژگی‌ها مسیر مان را درخرید ویلا لاکچری دماوندروشن خواهد کرد. برای آن که تلاشمان جهت خرید ویلای لاکچری در دماوند، رنگ اتلاف نگیرد و به ثمر بنشیند، سری زده‌ایم به آن دسته از ویلاهای سکنی گزیده در دماوند، که به برچسب لوکس، مزین بودند و به این بهانه، تافته‌ای جدابافته خطاب می‌شدند.

در قسمت اول از مقاله “ویلا لاکچری انقلابی به پا می‌کند”، آپشن‌هایی که در اکثر قریب به اتفاق ویلاهای لوکس دماوند، مشهودند، زیر ذره‌بین رفتند، این بار مایلیم هر قسمت از ویلا را جداگانه رصد کرده و مورد بررسی قرار دهیم. فقط یک ویلای لوکس چنین مواردی دارد!

همیشه نه تنها در خیال که در واقعیت، تفاوت‌هایی میان ویلای معمولی و لوکس از نظر امکانات حاکم است. بیایید این بار از اتاق خواب ویلا آغاز کنیم.

ویلا لاکچری انقلابی به پا می‌کند
۱. اتاق خواب ویلای لوکس چه ویژگی‌هایی دارد؟

اگر پا بگذاریم در یک ویلای معمولی و سرک بکشیم در اتاق خواب‌هایش، جز تخت و اثاثیه‌ای که حضورشان در اتاق الزامی است، چیزی نخواهیم دید. اتاق ویلاهای لوکس اما بحث شان جداست.

چنین اتاق‌هایی دارای تلویزیون‌اند، دارای حمام جداگانه، دارای پاف و مبلمان شیک، سرویس بهداشتی تمیز. عموماً متراژ بزرگی برای این اتاق‌ها لحاظ شده است، به طوریکه شاید متراژ یک اتاق در ویلای لوکس دماوند (با فرض این که متراژ ویلا بزرگ باشد)، از واحد آپارتمانی در مرکز تهران هم پایش را فراتر بگذارد.

تصور کنید اتاق خوابی از یک ویلای لوکس را صاحب‌اید که آراسته به پنجره‌های قدی است، قهوه به دست کنار پنجره می‌ایستید و زیبایی‌های ممتد و استمرارگونه طبیعت را نظاره می‌کنید و همراه می‌شوید با زیبایی‌هایی که قطاروار ادامه دارند. برخی اتاق خواب‌های ویلا، ممکن است دارای چندین دیوار شیشه‌ای باشد که درجه لوکس بودن ویلا را بالاتر می‌برند.

۲. آشپزخانه‌هایی با برچسب لوکس

به قدری رنگ سفید در آشپزخانه، متداول و مرسوم است که می‌توان ادعا کرد رنگ سفید را برای آشپزخانه ساخته‌اند. محبوبیت رنگ سفید به چند دلیل بر می‌گردد، نخست این که نشاط را می‌افزاید و بینندگان را به وجد می‌آورد. در ثانی رنگ‌آمیزی آشپزخانه با سفید، فضا را دلباز و بزرگ نشان می‌دهد و باب آشپزخانه‌هایی است که دارای ابعاد کوچک‌تری هستند. برنز از دیگر رنگ‌های محبوب است. این رنگ گرمابخش آشپزخانه است و محیطش را دنج و بکر می‌کند. کابینت جزیره نیز بر لوکس بودن ویلا می‌افزاید.

کابینت جزیره‌ای چه ویژگی‌هایی دارد؟

کابینت‌های جزیره‌ای، از آپشن‌های سربرافراشته در ویلاهای لوکس دماوند است. این نوع کابینت‌ها که در استفاده بهینه از فضای موجود دستی بر آتش دارند، عموماً در آشپزخانه‌های بزرگ به کار گرفته می‌شود، همچون آشپزخانه ویلاهای لوکس دماوند.

کابینت‌های جزیره‌ای در بازه‌ای کوتاه موفق شدند جای پایشان را در صنعت محکم کنند خاصه این که متمتع از اشکال متنوع‌اند از بیضی و نیم دایره گرفته تا ساده و منحنی (در هر مدل تعداد کابینت‌های قابل استفاده متفاوت خواهد بود).

آنجا که تنوع زیاد است، عطش هر سلیقه فروکش می‌کند و رضایت عمومی حاصل می‌شود. اگر از دو کابینت جزیره استفاده کنید، خروجی بهتر خواهد بود، در حضور دو کابینت جزیره فضای بیشتری برای سرو غذاها و خوراکی‌ها خواهیم داشت. توجه به این نکات سبب می‌شود آشپزخانه ویلای شما نه تنها در ظاهر زیبا باشد که از منظر کاربری نیز ستودنی در نظر جلوه دهد.

میز بارهای شکیل از دیگر المان‌های کاربردی در آشپزخانه‌های ویلای لوکس‌اند. استفاده از میز بار روی کابینت‌های جزیره‌ای مرسوم است تا بتوان با یک تیر دو نشان زد.

اپن از دیگر قسمت‌هایی است که با یکه تازی سنگ‌های مجلل مثلِ سنگ مرمر، بر درجه عیارش اضافه می‌شود. کفپوش‌های چوبی در آشپزخانه‌های لوکس می‌توانند انفجارگونه، دیزاین آشپزخانه را عوض کنند، همانطور که هودهای استوانه‌ای اثری مشابه می‌گذارند.

نحوه اکسسورایز، مهم‌ترین شاه کلید در طراحی آشپزخانه ویلای لاکچری است. چیدمان تمام اکسسوری و اثاثیه به نوعی رقم می‌خورد و طوری این وسایل در جوار هم تعبیه می‌شوند که وسایل آشپزخانه در عین در دسترس بودن، یک نظم و یکپارچگی را به تماشا بگذارند. انسجام، پررنگ‌ترین مقوله‌ای است که در آشپزخانه ویلای لوکس، به چشم می‌خورد.

وبسایت املاک پدیده شرق جابان

ما در کنار خدماتی که آنلاین ارائه می دهیم خدمات مشاوره ی تلفنی نیز برای شما ارائه خواهیم داد.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ی ۰۹۱۹۲۳۲۳۴۰۰ در تماس باشید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم
09192323400