وبلاگ

طراحی ویلای کوچک با کمترین هزینه

هر کسی آرزوی داشتن ویلایی برای خودش را دارد. اندازه آن ویلا رویایی ممکن است از آن قصر افسانه‌ای که در کودکی آرزویش را داشتیم، به یک ویلای منطقی‌تر و مقرون به صرفه کاهش یافته باشد. با این حال، آرزوی داشتن ویلا شخصی و انجام دادن آن به روشی که می‌خواهیم، به احتمال زیاد اکنون به اندازه پنج سالگی مان قوی است.

بیشتر بخوانید

انواع متریال برای طراحی نما ویلا در دماوند

با پیشرفت فناوری‌ها در دنیای مصالح ساختمانی، بهترین متریال هر روزه به بازار معرفی می‌شود که ویژگی‌های بسیار برجسته‌ای را به نمایش می‌گذارند. در این میان، برخی از این مصالح برای نمای بیرونی ساختمان و برخی فقط برای نمای داخلی باید به کار بروند. آن دسته از متریال که برای طراحی نما ویلا در دماوند استفاده می شوند الزاماً باید با همان شرایط آب و هوایی سازگار باشند.

بیشتر بخوانید

اطلاع از شرایط مشارکت در ساخت و ساز

آیا خانه یا زمین قدیمی دارید و می‌خواهید آن را به یک آپارتمان شیک تبدیل کنید، اما با کمبود بودجه و تخصص برای بهسازی و بازسازی آن مواجه هستید؟ با وجود داشتن بودجه، تخصص و تجربه کافی برای ساخت ملک، آیا پول کافی برای خرید زمین مناسب ندارید؟ اگر چنین است، ما ایجاد یک ابزار مشارکت را توصیه می کنیم.

بیشتر بخوانید

طراحی و اجرای دکوراسیون

طراحی و اجرای دکوراسیون امروز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا منزل و ویلا به ‌عنوان یک سرپناه به شمار می‌‌رود و همینطور مکانی که اکثر امور ما در داخل آن انجام می ‌شود. پس باید از لحاظ بصری از زیبایی خاص و آرامش همراه با طیف رنگی مناسب برخوردار باشد تا بتوانیم در کمال آرامش، امور شخصی خود را به انجام برسانیم. از طرفی خوش آب ‌و هوا بودن خطه دماوندباعث شده که همه آرزوی داشتن یک ویلا در دماوند را داشته باشند.

بیشتر بخوانید

طراحی ساده و مدرن خانه فلت

افراد مختلف آرزوهای متفاوتی دارند و هر فردی مجموعه‌ای از نیازهای خاص خود را در ویلای موردنظرش جستجو می‌کند، شاید به همین خاطر است که ساخت انواع ویلا در دماوند رایج است. در حالی که برخی به دلیل مزایای خاص آپارتمان نشینی، زندگی در آپارتمان را ترجیح می دهند، برخی دیگر تجربه زندگی در یک ویلای رویایی دماوند را ترجیح می دهند.

بیشتر بخوانید

معرفی سنگ‌‌های گرانیت و ویژگی های آن

سنگ گرانیت از کنار هم قرار گرفتن خرمنی از دانه‌های درشت رنگی کریستال کوارتز تشکیل شده است و در زمره سنگ‌های آذرین طبقه‌بندی می‌شود. این سنگ در بسیاری از نقاط جهان جهت مصارف متعدد مورد استفاده قرار می‌گیرد و پس از بازالت به ‌عنوان یکی از فراوان‌ترین و سخت‌ترین سنگ‌های ساختمانی محسوب می‌شود. سنگ‌های گرانیت کاربرد گسترده‌ای در مجسمه‌سازی، ساختمان‌سازی، ساخت سنگ قبر و صنایع مختلف دارند.

بیشتر بخوانید

لوازم نظم دهنده چیست و چه اهمیتی در دکوراسیون خانه دارند؟

لوازم نظم دهنده چیست و چه اهمیتی در دکوراسیون خانه دارند؟

نظم دهنده‌ها لوازمی کاربردی در منزل هستند که برای بخش‌های مختلف قابل استفاده می‌باشند. این نوع تجهیزات با هدف نظم‌دهی در قسمت‌های مختلف خانه یا محل کار طراحی شده‌اند. برای خلق زیبایی بیشتر در داخل ساختمان‌های کوچک می‌توان از نظم‌دهنده‌ها به عنوان تجهیزات مهم و قابل کاربرد استفاده کرد. این لوازم ضروری دارای مزایای زیادی هستند که در نهایت مانع از ایجاد شلوغی و درهم ریختگی نمای داخلی می‌شوند.

بیشتر بخوانید

با انواع بافت شهری و روستایی و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شویم!

با انواع بافت شهری و روستایی و ویژگی‌های آن‌ها آشنا شویم!

بافت شهری و روستایی هر کدام دارای ویژگی‌های خاص خود هستند که موجب تمایز آن‌ها از یکدیگر می‌شود. اگر قصد خرید زمین یا ویلا را دارید بهتر است در این مورد تحقیقات لازم را به درستی انجام دهید. بسیاری از افرادی که در شهر دماوند اقدام به خرید ملک می‌کنند لازم است که با بافت روستایی و شهری آشنایی کافی داشته باشند. واقع شدن در یک بافت خاص از جمله عوامل موثر و تعیین کننده قیمت فروش یک ملک است. شاخصه‌های موجود برای تعیین این مورد که یک ویلا در بافت شهری و روستایی قرار دارد متفاوت است.

بیشتر بخوانید

ایده‌های لاکچری و زیبا برای دکوراسیون حمام در ویلا و خانه‌های بزرگ

ایده‌های لاکچری و زیبا برای دکوراسیون حمام در ویلا و خانه‌های بزرگ

ایده‌های خلاقانه زیادی برای دکوراسیون داخلی منزل وجود دارد که در هر قسمت از فضای داخلی می‌توان نوع خاصی از آن را به کار برد. حمام یکی از قسمت‌های ویلا است که کاربرد زیادی دارد و دکوراسیون این قسمت مانند سایر قسمت های محیط داخلی دارای اهمیت می‌باشد. با پیاده کرده ایده‌های مناسب در حمام می‌توانید یک فضای متفاوت و زیبا ایجاد کرده و لذت ببرید.

بیشتر بخوانید
اینستاگرام ما
تماس مستقیم
09192323400