وبلاگ

مزیت های ویلاهای شهرکی در جابان

ویلاهای شهرکی با دیگر ویلاهای مستقلی که در مناطق اطراف وجود دارند متفاوت هستند و این تفاوت در قوانین لحاظ شده در شهرک خود مشخص می شوند. افرادی که قصد خرید ویلاهای شهرکی را دارند باید خود را با قوانین وضع شده هماهنگ کنند.

ویلای شهرکی در جابان چه ویژگی هایی دارند؟

با توجه به اینکه زمان زیادی از ساخت ویلا ها ی شهرکی در شهرهای گوناگون می گذرد ولی هنوز افراد زیادی با اینگونه ویلا ها آشنایی کامل ندارند و حتی اسم اینگونه ویلا ها به گوششان نرسیده است. وقتی چند ویلا در کنار یکدیگر و با مشخصات دقیق ساخته شده با درب کنترلی مجموعه و خیابان و کوچه های اصولی و همچنین نگهبانی ۲۴ ساعته داشته باشد ویلای شهرکی گفته می شود.

این ویژگی های گفته شده فقط در اختیار ساکنان همان شهرک جابان است و دیگران نمی توانند استفاده کنند و حق ورود و خروج بدون اجازه به داخل شهرک را نیز ندارند. هر شهرک در جابان دماوند دارای هیئت امناء و شوارا است و قوانین داخلی تنظیم شده است. و تمام افراد با هماهنگی یکدیگر برای نظافت و امنیت شهرک تلاش می کنند .

امکانات اولیه در ویلا جابان

ویلا های شهرکی ساخته شده در جابان دماوند امکانات اولیه مثل برق آب گاز برای یک ویلا لازم و ضروری است و بدون دارا نبودن یکی از این امکانات زندگی سخت است و تامین وپیگیری هرکدام از این موارد زمان بر است. ولی خرید ویلای شهرکی در جابان این دردسر ها را ندارد و وظیفه ی گرفتن تمام این مجوز ها بر عهده سازنده شهرک است.

مزیت های ویلاهای شهرکی در جابان
قیمت مناسب ویلاهای شهرکی در جابان دماوند

شهرک های سازنده ویلاهای شهرکی از کمترین فضای ممکن نیز نهایت استفاده را می برند و این فضاها را با تراکم بالا و بهترین کیفیت و با نقشه های تقریبا یکسان می سازند. از طرفی سازنده شهرک های جابان دماوند به دلیل مصرف بالای مصالح ساختمانی خرید عمده دارند و قیمت هایشان به صرفه تر است. اگر قیمت خرید ویلاهای شهرکی جابان دماوند را با دیگر ویلاهای مستقل مقایسه کنید خود متوجه تفاوت قیمت می شوید.

وبسایت املاک پدیده شرق جابان

ما در کنار خدماتی که آنلاین ارائه می دهیم خدمات مشاوره ی تلفنی نیز برای شما ارائه خواهیم داد.

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ی ۰۹۱۹۲۳۲۳۴۰۰ در تماس باشید.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم
09192323400